Magia kobiecej energii ❤️

Najlepsze wyjazdy to te, które na długo pozostają w Twojej głowie. Tak, zdecydowanie takimi słowami mogę podsumować ostatni weekend. Był to czas pełen kobiecej energii, dobrej energii, budującej energii. Czas regeneracji, ale i czas wielkiej mocy. Bo kobiety mają tę moc, absolutnie! Ostatnie 3 dni tylko mnie w tym utwierdziły. To był dobry i niezwykle wartościowy czas. Wierzę, że nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla Was. Dla tych, które zaufały, że na babskim wyjeździe będzie po prostu zarąbiście 😀

Jak do tego wyjazdu doszło, nie wiem! 😀 Cała Magda… wystarczyła chwila wolnego i pomysł sam przyszedł mi do głowy. A może tak zorganizować typowo relaksacyjny wyjazd tylko dla kobiet? Czy to dobry czas? Czy my się tam nie pozabijamy?

Tych pytań mogłoby równie dobrze nie być! To był świetny czas i świetny moment. Każda z nas potrzebowała chwili oddechu, resetu i zajęcia głowy czymś zupełnie innym. To był nasz czas, tylko dla siebie. Warsztat z robienia koktajli był strzałem w 10. Nie dość, że było pysznie, to i mega zabawnie! A tego śmiechu najczęściej brakuje, gdy wchodzi proza życia. Ten śmiech też pomaga w rozluźnieniu, otwarciu się na ludzi, na to co przychodzi. Nagle okazuje się, że rozmowa przychodzi jakoś łatwiej. A wraz z rozmową przychodzi nowa energia, od każdej z osobna.

Nagle okazuje się, że taki pozornie babski wyjazd ma niesamowitą moc! Każda z nas jest inna, a jednak wszystkie gramy w tej samej lidze. Rozmawiamy, śmiejemy się i wymieniamy poglądami. To wszystko przyjaznej i ciepłej atmosferze. Okazuje się, że każda z nas zmaga się z podobnymi problemami, które tutaj na te 3 dni odstawiamy w zapomnienie i cieszymy się chwilą. I o to w tym wszystkim chodzi. Zawsze na samym początku rodzą się wątpliwości: z kim będę w pokoju, z kim i o czym będę rozmawiać, czy się odnajdę, czy mnie polubią, czy ja je polubię. Milion rozterek, tak bardzo nie potrzebnych. Gdyż nagle okazuje, że znacznie więcej nas łączy, aniżeli dzieli i jesteśmy wszystkie o wiele bardziej podobne do siebie, niż by nam się wydawało.

Tak wiele kwestii prozaicznych okazuje się być wartych wspomnień. Wspólne posiłki, zajęcia grupowe, spacery, rozmowy. To wszystko było mega zbliżające i dawało strasznie dużo dobrych odczuć. Tak rodzą się wspaniałe znajomości, zacieśniają więzy, budują biznesy. Kobieca moc ma niesamowitą siłę, skądś w końcu wzięło się przysłowie, że za każdym wielkim mężczyzną stoi silna kobieta.

Nie można pominąć faktu, że miejsce, w którym nasz babski weekend się odbywał, miało swoją własną, pozytywną energię. Która to dodatkowo wzmacniała każdy proces, który przez te 3 dni przechodziłyśmy. Brzmi banalnie? Być może. Ale nauczona już doświadczeniem wiem, że na takie wyjazdy jeździ się z intencją. Nawet jeśli nie jest ona głośno wypowiedziana, tylko siedzi cichutko gdzieś w głębi naszej głowy, to jest i potrzebuje bodźca zapalnego, by zacząć się spełniać.

I tak jak dziś mamy pierwszy dzień wiosny, i z każdym dniem możemy podziwiać rozkwitający świat, tak każda kobieta w dobrym towarzystwie, w pięknym miejscu i dobrych okolicznościach, otwiera się i rozkwita, dając to co piękne, dobre i wartościowe.

Ten wyjazd był świetny i pozostawił dobre wspomnienia oraz dał siłę na nadchodzący tydzień. To tylko dowód na to jaką siłę ma grupa, zgrana i babska!

Opublikowane przez magdapilates

instruktor i trener personalny Pilates, miłośniczka ćwiczeń Pilates i zdrowego aktywnego trybu życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: