Kalifornio nadchodzę!

Niecały rok a ja znów tam lecę. Powiecie szalona, szczęściara! Trochę tak. Nie ukrywam, w kwestii realizacji kolejnych planów i marzeń droga stoi otworem. Ale to też nie jest tak, że spadło mi to z nieba. Taki wyjazd jak się domyślacie tani nie będzie. Ale zdecydowanie warto. Inwestycja w siebie zawsze się zwraca a spełnianie marzeń i doświadczanie tego co zwie się przygodą, bezcenne!

Ten wyjazd będzie lepszy. Dlaczego?

Dlatego, że już wiem o co chodzi w tych stanach. Jadąc tam pierwszy raz spodziewasz się świata rodem z hollywoodzkich filmów. Jak możecie się domyślać. Rzeczywistość jest „troszeczkę” inna. Nie mówię, że jakaś zła, ale można się zdziwić😀😅

Nie mniej jednak wciąż jest wiele miejsc, które chciałabym odwiedzić i zobaczyć na własne oczy. Mój poprzedni pobyt trwał dwa tygodnie. Jest to zdecydowanie zbyt mała ilość czasu na zwiedzanie. Biorąc pod uwagę, że tylko jeden tydzień miałam w pleni dyspozycyjny. Drugi natomiast był w pełni szkoleniowy.

W tym roku też zdecydowałam się na w większości samotną podróż. To jest to czego właśnie potrzebuję. Zwiedzanie i rozkoszowanie się pięknem miejsc w samotności. Wbrew pozorom to będzie trwało raptem tydzień, wiec sami wiecie. Jako matka dwójki małych dzieci i psą zdecydowanie bardzo potrzebuję czasu dla siebie.

To nie będzie tylko wyjazd rekreacyjny. Ba, ten wyjazd nawet nie ma takiej myśli przewodniej. To co najbardziej mnie kręci to fakt odbycia lekcji u tych nauczycieli, których do tej pory zobaczyć mogłam jedynie na instagramie. Serce bije mi mocniej gdy o tym myślę. To będzie niezwykle produktywny czas i bogaty w nowa wiedzę.

No i najważniejszy, główny przystanek mojej podróży. Czyli szkolenie comprehensive w centrum Balanced Body. Poprzedni tydzień szkoleń wycisnął ze mnie ostatnie soki i powodował, że swoje w mózgu się przegrzewały😅 Przeczuwam, że ten stan się powtórzy. Krótka regeneracja w przerwach znów stanie się rzeczywistością.

Przylecę do Was z masą wartościowej wiedzy!

Oczywiście cały mój pobudka będę Wam spakowała zdjęciami i relacjami na mediach społecznościowych, więc nie myślcie, że sobie ode mnie odpoczniecie ♥️

Opublikowane przez magdapilates

instruktor i trener personalny Pilates, miłośniczka ćwiczeń Pilates i zdrowego aktywnego trybu życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: