Gałgankowa inspiracja

Ostatni czas jest szalony. Jak wiecie obecnie kształcę przebywam w Stanach, gdzie intensywnie szkołę się pod okiem wspaniałych nauczycieli. Oczywiście Podczas wszystkich szkoleń i spotkań towarzyszą mi moje pilatesowe ubrania i gadżety. To naprawdę miłe gdy ludzie z całego świata mówią „ale fajne skarpety!” „Super bluzka”. Przemyciłam trochę polskiego akcentu za Ocean ♥️ Spodobało się, więc mija głowa już produkuje nowe pomysły. Ale chwila moment! Bo najważniejszy tshirt zawitał do mnie chwilę przed wyjazdem. Czy już wiecie o jaki tshirt chodzi?

Oczywiście, nie może chodzić o nic innego, jak o tshirt z naszym najwspanialszym treningowym wsparciem, Gałkankiem. Nieco kontrowersyjny choć jakże życiowy napis, którego inspiracją byli moi klienci. No i przede wszystkim najważniejsza postać tego t-shirtu czyli nasz Gałgan.Choć ostatecznie bluzka przyszła w ostatniej partii. To jej projekt graficzny oraz zamysł powstały jako pierwsze. Dopiero z czasem zrodził się pomysł aby bluzki były również z Pilatesowymi grafikami. Także można śmiało powiedzieć że Gałgan był inspiracją dla linii pilatesowych t-shirtów.

Co charakteryzuje Platesowe t-shirty?

• Wysokiej jakości materiał

• T-shirty są lekko oversize

• Pilateowa grafika

• produkcja lokalnych łódzkich firmach

• Dostępny w trzech formach graficznych (Reformer, Krzesło, Gałgan)

Co najważniejsze koszulki nie zostały zakupione i nadrukowane. Były projektowane od podstaw. Dobieramy krój, wybierany materiał. Wszystko po to aby mieć całkowitą kontrolę nad tym jak takie koszulki będą wyglądały oraz nad tym jaki materiał będzie tych produkcji użyty.

Bluzki są w cenie 100 zł plus przesyłka

Koszulki jak i wszystkie dostępne ubrania możecie przymierzyć w Movimento.

Opublikowane przez magdapilates

instruktor i trener personalny Pilates, miłośniczka ćwiczeń Pilates i zdrowego aktywnego trybu życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: