Recepta na udany weekend – czyli rób to co kochasz

Recepta na udany weekend dla każdego może być inna. Dla niektórych weekend wypełniony po brzegi nauką może być tym najfajniejszym. Szczególnie gdy to czego się uczusz jest też Twoja pasją. Dlatego właśnie w towarzystwie mojego Movimentowego teamu. Spędziłyśmy ten weekend na doskonaleniu swojego Pilatesowego warsztatu pod okiem wspaniałej Kathy Corey.

Kathy Corey jest jedna z prekursorek Metody Pilates. Uznawana na całym świecie jako liderka pilatesowej społeczności. Kariera Kathy rozpoczęła się w 1979 roku i trwa po dziś dzień. kathy Corey jest członkiem rady doradczej Inner IDEa oraz członkiem rady doradczej magazynu Pilates Style. Program certyfikacji Kathy Corey Pilates jest prowadzony w całych Stanach Zjednoczonych, a jej programy kształcenia ustawicznego prowadzone są w dwunastu krajach.corey wykłada na Uniwersytecie Alcalá w Hiszpanii, pierwszym Uniwersytecie, który włączył pilates do programu studiów magisterskich. Kathy jest również rezprezentantką Balanced Body Pilates on Tour.

Niesamowita i wszechstronna kobieta, która totalnie zaraża pilatesową energią. To było moje drugie spotkanie z Kathy tak samo fenomenalne. Mam wrażenie, że przy spotkaniach z nią nie ma limitu w zachwycie nad jej wiedzą. Za każdym razem uczę się czegoś nowego. Każde spotkanie jest cenne. To cudownie, że coraz więcej nauczycieli zza ocenia przybywa do Polski. Dzięki temu mamy możliwość uczenia się od najlepszych.

Bardzo sie cieszyłam na spotkanie Kathy i moich dziewczyn. Wiedziałam, że to będzie świetny weekend. To dla mnie bardzo ważne, żeby mój team rozwijał się i uczył od najlepszych. Ten wyjazd był o tyle fajny, że byłam na tym samym miejscu co dziewczyny. Byłyśmy tam razem, w takim samym charakterze. Ucząc sie od Kathy i od siebie wzajemnie. Muszę przyznać, że mam świetny i bardzo zgrany zespół, który idealnie współgra z moją wizją Movimento♥️

Opublikowane przez magdapilates

instruktor i trener personalny Pilates, miłośniczka ćwiczeń Pilates i zdrowego aktywnego trybu życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: