INFLUENCERSKI HIT CZY KIT – CZYLI SPINEFITTER POD LUPĄ

Oto on, testowany namiętnie i bez wytchnienia, nie tylko przeze mnie, ale również przez moje instruktorki, Olę i Agatę. Nowy nabytek studia, czyli Spine fitter od Balancedbodypolska. Pomimo tego, że w naszych rękach jest od niedawna, już bardzo dobrze się z nim zapoznałyśmy. Mieliśmy również najlepszych możliwych testerów, czyli naszych klientów. Jak już wiesz, lubię urozmaicać treningi, dlatego nie tylko klienci bawili się przy testach przednio, to również dla mnie było jak powiew świeżości! Ale, ale, podstawową kwestią mojej chęci przetestowania go, był nagły hype na ten sprzęt w social mediach. Zobaczyłam go nawet u Anny Lewandowskiej. Pomyślałam więc sobie – czy to będzie influencerski hicior czy zwykły kit pod reklamę. Nie mogłam postąpić inaczej jak przetestować go i uczciwie ocenić. Ciekawi mojej opinii?

Spine fitter – Balancedbodypolska

Patrząc na spinefitter po raz pierwszy widzimy sprzęt niewielkich gabarytów, który zdecydowanie da się zabrać ze sobą w podróż czy przetransportować do innego studia. Nie jest natomiast lekki jak piórko, choć wydawać by się mogło inaczej. Plusem jest brak konieczności specjalistycznego mocowania, czy konstruowania go. Tak jak go otrzymujemy i rozpakowujemy, tak jest gotowy do użytku.

BUDOWA SPINEFITTERA

Spinefitter składa się z 28 piłeczek, które połączone ze sobą tworzą dwa rzędy. Całość miesi się w gumowej konstrukcji. Jego wymiary to: 84 x 12 x 6 cm. W zestawie dodatkowo otrzymujemy pasek/szelki, które znacznie ułatwiają transport.

Spinefitter to dla mnie jak połączenie wałka do ćwiczeń z piłeczką do masażu. Z jednej strony genialnie się na nim leży i czuć jak piłeczki delikatnie wciskają się w mięśnie przykręgosłupowe. Świetnie się przez niego roluje, co tylko zwiększa masaż pleców. Ale to nie wszystko. Z drugiej strony, można na nim leżeć i ćwiczyć, co nie tylko będzie masowało plecy, ale także pracowało z równowagą. Lepiej, można na nim stać, chodzić po nim. Można na nim siedzieć. Taki bardziej stabilny wałek z opcją masowania miękkimi piłeczkami. A co najważniejsze, klienci go uwielbiają! Ja również ❤

Oto mam dla Ciebie kilka przykładowych ćwiczeń, które możesz wykonać za pomocą SPINE FITTERA

Ćwiczenie 1: Odwiedzenie nogi w podporze bokiem ze spinefitterem pod nogą

Ćwiczenie 2: Zginanie i prostowanie nogi w podporze bokiem ze spinefitterem pod nogą

Ćwiczenie 3: Krążenia nogą w podporze bokiem ze spinefitterem pod nogą

Ćwiczenie 5: Side leg kick w podporze bokiem ze spinefitterem pod nogą

Mam dla również propozycję kilku fajnych ćwiczeń z użyciem spine fittera 🙂

https://youtube.com/shorts/OPL5UZKCPNA?feature=share

https://youtube.com/shorts/GmGBcXTZCpM?feature=share

Spinefitter to świetny uzupełniający sprzęt. Jako sprzęt dający treningom innego, lepszego charakteru nadaje się idealnie! Dzięki niemu ćwiczenia wzbogacone są o pracę w balansie czy wzmacnianie core.

Czy polecam?

Zdecydowanie nie zawiedziesz się na tym sprzęcie! Warto go posiadać, by tworzyć efektywniejsze treningi.

Opublikowane przez magdapilates

instruktor i trener personalny Pilates, miłośniczka ćwiczeń Pilates i zdrowego aktywnego trybu życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: