Cadillac klasyczny VS Cadillac nowoczesny

Dziś czas na kolejne porównanie. Tym razem w zestawieniu bierze udział sprzęt bez którego nie wyobrażam sobie Pilatesowego studia. Oczywiście jest to Cadillac! Prawda, że nie mogło go zabraknąć w zestawieniach sprzętowych?

Aktualnie jestem szczęśliwą posiadaczką Cadillaca Trapeze Table z firmy Balanced body Polska. Towarzyszy mi już 7 lat, był drugim poważnym sprzętem jaki kupiłam po reformerach i pierwszym jaki zakupiłam od BB. Pomimo tego, że bardzo często służy jako tor dla autek bądź legowisko dla Gałgana, to przez tyle lat absolutnie nic się z nim nie wydarzyło. W moim studio sprzęt ma nie lada wyzwanie. Pracuje na pełnych obrotach, po 12 godzin dziennie. Powiedziałabym, że to najlepsze miejsce na testowanie swojego sprzętu :p

Zestawiłam dziś Cadillaca nowoczesnego czyli właśnie Cadillaca Trapeze Table z CenterLine Cadillac, ciekawi jesteście jak wypada porównanie?

Trapeze Table Cadillac

CenterLine Cadillac

Cadillac nowoczesny posiada więcej fajnych funkcji, które mi osobiście dobrze się sprawdzają. Nie ukrywam jednak, ze bez nich dałoby się żyć 😉 Więc posiadanie nowoczesnego Cadillaca nie jest koniecznością, gdyż nie wpływa to jakoś mocno na jakość treningu. Jak zwykle mój wybór sprzętu nowoczesnego wiązał się z różną mocą sprężyn, które idealnie się sprawdzają w pracy z klientami z problemami zdrowotnymi.

Opublikowane przez magdapilates

instruktor i trener personalny Pilates, miłośniczka ćwiczeń Pilates i zdrowego aktywnego trybu życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: